kõik kategooriad

Sa oled siin: Avaleht>Võtke meiega ühendust>Olge meie agent

Kas saada Future Compoistes Co., Ltd. agendiks?

Otsime pidevalt uusi agente. See pakub suurepäraseid ärivõimalusi inimestele, kes soovivad laiendada oma äritegevust süsinikkiust komposiitide, PMI vahu või kohandatud disaini osade alal ja soovivad leida usaldusväärset allikat. Pakume oma agentidele väga atraktiivset kasumi jagamise programmi ja suurepäraseid turundustööriistu. Ootame agente üle kogu maailma. 

       Pakume oma agentidele parimat hinda ja pakume tenoloogiatuge. Lisaks määravad meie agendid meie teenuste hinnad ise, olenevalt nende piirkondade kohalikest hindadest, kus nad tegutsevad, kui kohtume nende kohalike klientidega, tutvustame neile. 

       Meie agendiks saamiseks peate esitama teavet oma ettevõtte kohta ja andma mõned turu-uuringud. Seda kasutatakse meie pikaajalise partnerluse tõsiduse kinnitamiseks. Lisaks pakume erituge, nagu kiirem tarneaeg, kiire näidistellimuste koostamine ja aasta lõpus allahindluste soodustused.  

 

Meil on alati hea meel teid meie juures tervitada.

olla DIDO agent

Kuumad kategooriad

Jäta sõnum
Online-vestlus

Tere, jätke oma nimi ja e-posti aadress enne võrgus vestlemist siia, et me ei jätaks teie sõnumit vahele ja võtaks teiega sujuvalt ühendust.