kõik kategooriad

Sa oled siin: Avaleht>Meist>Firmast

meist

Future Composites Co., Ltd on alates asutamisest 2006. aastal tegelenud süsinikkiust torude, süsinikplaatide ja kohandatud süsinikkiust osade valmistamisega. Kiiresti tänapäevani on see laienenud süsinikkiust riide ja PMI vahtsüdamiku tootmisele ja müügile.

Tulevastel komposiitidel on täielik komplekt küpset süsinikkiust kangast, süsinikkiust tooteid ning PMI tootmisrajatisi ja tehnoloogiat, mis on rangelt kooskõlas süsteeminõuetega personali, seadmete, tooraine, tehnoloogia, keskkonna, katsetamise ja muude protsesside, täieliku elementide juhtimise, toote kvaliteet on stabiilne ja usaldusväärne. Future on kasutanud tooraineallikaid, seadmete uuendusi, protsesside täiustusi, juhtimissüsteeme ja rakendusskaalasid, et vähendada tegevuskulusid ja riske ning parandada toodete kuluefektiivsust ja klientide väärtust. Kõiki neid Future'i valmistatud komposiite on laialdaselt kasutatud tipptasemel seadmetes, nagu helikopterid, mehitamata õhusõidukid, radoomid ja tsiviilvaldkonnad, nagu kiirrongid, autotootmine, spordivarustus, meditsiiniseadmed ja elektrooniline heli.

Tulevikul pole mitte ainult komposiitmaterjalide uurimis- ja arendustegevuse, tootmise ja kontrollimise võimalusi, vaid ka ülitäpse CNC-töötluse lõikamise ja peenlihvimisvõimalusi. Tuginedes süsinikkiust toodete ning süsinikkangaste ja PMI vahtmaterjalide omaduste, hindamismeetodite ja rakendusmeetodite mõistmisele, saab Future pakkuda müügieelseid, müügisiseseid ja müügijärgseid teenuseid, lähtudes klientide vajadustest, et aidata kasutajaid. lühendada arendustsüklit ja vähendada rakendusriske.

Kuumad kategooriad

Jäta sõnum
Online-vestlus

Tere, jätke oma nimi ja e-posti aadress enne võrgus vestlemist siia, et me ei jätaks teie sõnumit vahele ja võtaks teiega sujuvalt ühendust.