kõik kategooriad

Sa oled siin: Avaleht>Võtke meiega ühendust>Liitu meiega

Liitu meiega

Töötage tulevikuga!

        Täname, et külastasite, et saada teavet hotellindusega seotud töökohtade kohta ettevõttes Future Composites Co., Ltd.

 liitu meiega

       Tulevikus teeme muudatuse tegemiseks koostööd. Kutsume teid avastama meie maailma, kavandama oma tulevast karjääri, kohtuma meie suurepäraste partneritega ja kandideerima tööle. Pidage oma karjääri sihtkohaks tulevikku ja alustage oma teekonda, et jõuda järsule õppimiskõverale, sest me võtame teie isiklikku kasvu ja karjääri tõsiselt.

        Meeskonna toel, kes inspireerib teid tegema oma parimat tööd, seisate silmitsi väljakutsetega, et ennast ületada. Meil on jõudu ja ressursse, et olla oma klientidele agar ja elutähtis partner praegu ja tulevikus.

 

         Future pakub võrdseid töövõimalusi kõigile töötajatele ja taotlejatele olenemata vanusest, rassist, nahavärvist, rahvusest, seksuaalsest sättumusest, soost, soolisest identiteedist, puudest, usutunnistusest või mõnest muust seadusega kaitstud asjaolust. Töölevõtmine, edutamine, hüvitis ja muud tööga seotud otsused põhinevad ainult tööga seotud teguritel.

 

Liituge meiega ja edendage oma karjääri mõnel maailma kõige dünaamilisemal turul! Saatke oma CV meile aadressil:  sales08@cnfuturecomposites.com


Kuumad kategooriad

Jäta sõnum
Online-vestlus

Tere, jätke oma nimi ja e-posti aadress enne võrgus vestlemist siia, et me ei jätaks teie sõnumit vahele ja võtaks teiega sujuvalt ühendust.