kõik kategooriad

Sa oled siin: Avaleht>Uudised

Meedia

Süsinikkiust monofilamendi kerimisprotsessist

Vaadatud:196 Autor: Avaldamise aeg: 2022-04-22 Päritolu:

          Kerimisprotsessi paremus teiste toruliitmike töötlemise protsesside ees seisneb kiudude järjepidevuse säilitamise eelduses.

Andke piisav eelkoormus, et vaik saaks sellesse paremini imbuda (vältides kihtide vahel tekkida võivatest õhumullidest põhjustatud defekte).

       Komposiitmaterjalide paigutuse põhjaliku uurimise, mähisprogrammi hoolika kavandamise, mähise nurga täpse juhtimise, sobivate süsinikkiudude valiku ja protsessi elementide seeria täpse juhtimise, nagu toote täielik järelkatsetamine, toruliitmike valmistamine. kerimisprotsessiga, eriti erikujulistel toruliitmikel, on üha enam suundumusi metalltorusid paljudel juhtudel asendada.

1

        Kõrge süsinikkiusisaldusega torud pakuvad väiksemat kaalu ja suuremat üldist jõudlust. Pärast kombineerimist teiste protsesside/seadmetega võib meie tulevane mähisprotsess valmistada isegi põlved, I-talad jne, millel on tööstusvaldkonnas laialdased väljavaated.

1. Märg mähis

         See meetod seisneb peamiselt selles, et esmalt imbutakse põhjalikult süsinikkiust taku vaigu sisse ja seejärel keritakse see pidevalt süsinikkiust toru terassüdamiku vormile, kontrollides pinget. See meetod on süsinikkiust torude valmistamise peamine viis. Peamised eelised on: protsess on ökonoomne, mis võib tõhusalt vähendada tootmiskulusid; toote sisemine tihendusefekt on hea ja siseõhk pigistatakse välja, vähendab oluliselt toote poorsust; süsinikkiust kiudude paigutus on tasakaalustatud ja tasane;Vaigumäärimisega saab süsinikkiu kulumist tootmisprotsessi ajal vähendada ja tootmiskiirus on kiire. Puudused on järgmised: vaigu tooraine raiskamine on teatud; toote kvaliteeti ja täpsust on raske kontrollida; maatriksi pestavus on madal.

2. Kuiv mähis

        Kuivmähisega süsinikkiust torude valmistamise põhitooraineks on süsinikkiust prepreglõng ja toorainet kuumutatakse kerimismasinal. Pärast pehmeks ja kleepuvaks muutumist keritakse see tornile. Prepregi tootmine võimaldab koostist täpselt kontrollida,

Seetõttu on toodetud toodete kvaliteeti ja stabiilsust lihtsam kontrollida. See tootmismeetod on tõhusam. Tootmiskeskkond on puhas ja hügieeniline, toote kvaliteet on suhteliselt kõrgem, kuid hind on parem ja kiukihtide vaheline nihkejõud on väike.

Kuidas lõng pannakse?

        Kõik süsinikkiust torud keritakse täpselt ühe lõngaga automaatse kerimismasina abil arvuti eelseadistatud programmi kaudu.Igale torutüübile vastab eraldi lõnga paigaldamise programm, mis keerutab süsinikkiudu täpselt erinevate nurkade all. , lõnga pinge ja muud vastavad parameetrid toimivad koostoimes, et saavutada toote nõutav paindekõver. Ainult kerimisprotsessis pakutava eelkoormusega lõnga täpne nurgamähkimislahendus suudab suurepäraselt lahendada toru. Rakenduse suurim pöördemomendi probleem.


Kuumad kategooriad

Jäta sõnum
Online-vestlus

Tere, jätke oma nimi ja e-posti aadress enne võrgus vestlemist siia, et me ei jätaks teie sõnumit vahele ja võtaks teiega sujuvalt ühendust.