kõik kategooriad

Sa oled siin: Avaleht>Uudised

Meedia

Süsinikkiust ristkülikukujulise toru vormimisprotsessi tõlgendamine

Vaadatud:138 Autor: Linda Avaldamise aeg: 2022-07-04 Päritolu:

         Süsinikkiust ristkülikukujuline toru on üks levinumaid süsinikkiust torusid. Selle eelisteks on äärmiselt suur tugevus ja vastupidavus ning sellest on saanud paljude toodete kokkupanemise esimene valik. Future on tootnud erinevate spetsifikatsioonidega süsinikkiust ristkülikuid. See artikkel selgitab süsinikkiust ristkülikukujuliste torude survevormimisprotsessi.

         Süsinikkiust ristkülikukujulise toru vormimine võib paremini tagada ristkülikukujulise toru suuruse spetsifikatsiooni ja toote jõudluse.

Süsinikkiust ristkülikukujulise toru survevormimisprotsess

Survevormimise protsessi voog on järgmine:

1) Tehke vastavad vormid vastavalt toote nõuetele. Vastavalt süsinikkiust ristkülikukujulise toru jõudlusnõuetele ja vormimistemperatuurile on vormi suurus täpselt kavandatud. Hallitus kasutab tavaliselt mees- ja emavormi ning sisemise südamiku vormi meetodit, et süsinikkiust ristkülikukujulise toru sisemine suurus oleks normaalne, nii et see ei deformeeruks kõrgsurve ja kõrge temperatuuriga vormimisprotsessi ajal.

2). Pärast vormi valmistamist on vaja prepreg lõigata. Kujundage erinevad kihid vastavalt suurusele, lõigake süsinikkiust prepreg ja asetage kihid vormi sisse. Pärast kihilise vormi valmimist tihendatakse see ja saadetakse seejärel kuumapressi. Pärast keemilise reaktsiooni aja möödumist lõpetatakse süsinikkiust ristkülikukujulise toru tootmine.

3). Karm embrüo valmib ja seejärel vormitakse. Pärast vormi eemaldamise lõpetamist teostatakse CNC-töötlemine, et saada täismõõdus süsinikkiust ristkülikukujuline toru, mis on vastavalt vajadusele kokku pandud, ning vajalik on ka puurimine, mis lõpetab süsinikkiust ristkülikukujulise toru valmistamise.

Süsinikkiust ristkülikukujulise toru survevormimisprotsessi omadused

1) Kogu ristkülikukujulise toru moodustamise protsess nõuab tööjõudu, seega on süsinikkiust ristkülikukujulise toru hind palju kallim kui teistel torudel.

2) Ristkülikukujulise toru paigutus on paindlikum, mis muudab süsinikkiust ristkülikukujulise toru jõudluse paremaks ja suuruse täpsemaks, nii et ristkülikukujulist toru kasutatakse enamasti mõnes tipptasemel tööstuses ja valdkonnas.


Kuumad kategooriad

Jäta sõnum
Online-vestlus

Tere, jätke oma nimi ja e-posti aadress enne võrgus vestlemist siia, et me ei jätaks teie sõnumit vahele ja võtaks teiega sujuvalt ühendust.