kõik kategooriad

Sa oled siin: Avaleht>Uudised

Meedia

Süsinikkiust prepregi kvaliteedinäitajad

Vaadatud:20 Autor: Linda Avaldamise aeg: 2024-04-29 Päritolu:

1. Välimus:

Süsinikkiust prepregi kiud peavad olema ühtlased, paralleelsed ja tihedalt paigutatud. Vaik peaks olema täielikult süsinikkiu sisse imbunud ja seal ei tohiks olla liimirikkaid ega liimivaeseid kohti. Sees ei tohiks olla kortse, keerdusid, ristumiskohti, prahti, hõõgniidiotsi, hõõgniidi tükke jne.

2. Füüsikalised omadused:

Süsinikkiust prepregi füüsilise jõudluse näitajad hõlmavad peamiselt massi pindalaühiku kohta, kiu massi pindalaühiku kohta, liimisisaldust ja paksust. Pindalaühiku ühtlase massi ja paksuse saamiseks tuleb süsinikkiu massi pindalaühiku kohta ja liimisisaldust rangelt kontrollida.

3. Vormi töödeldavus

Süsinikkiu prepregi viskoossuse kvaliteet, tarretusaeg, vaigu molekulmass ja jaotus, vaigu väljavool, lenduvate ainete sisaldus, kõvenemistingimused ja muud parameetrid mõjutavad prepregi vormimisprotsessi.

Vastavalt ülalnimetatud põhinõuetele peavad need parameetrid olema mõistlikus vahemikus ja ei tohi seda vahemikku ületada, et vältida komposiitmaterjali lõpliku kvaliteedi mõjutamist. 


Kuumad kategooriad

Jäta sõnum
Online-vestlus

Tere, jätke oma nimi ja e-posti aadress enne võrgus vestlemist siia, et me ei jätaks teie sõnumit vahele ja võtaks teiega sujuvalt ühendust.