kõik kategooriad

Sa oled siin: Avaleht>Uudised

Meedia

Millised on süsinikkiust surfilaudade eelised?

Vaadatud:18 Autor: Linda Avaldamise aeg: 2024-04-26 Päritolu:

1. Kerge kaal:

    Kui surfilauad esmakordselt ilmusid, kaalusid need üle 50 kilogrammi. Pärast pidevat optimeerimist valmistatakse lainelauad nüüd peamiselt PU pehmetest laudadest ja epoksüvaigust kõvadest laudadest, mis kaaluvad umbes 20 kilogrammi. Süsinikkiust materjalidest lainelauad Laua kaal võib olla alla 15 kg, mistõttu on see hea valik professionaalsetele surfaritele.

2. Korrosioonikindlus:

    Surfilauad leotatakse pikka aega merevees ja nende kasutusiga seisab silmitsi tõsiste väljakutsetega. Lisaks merevees sisalduvale hapnikule ja vesinikule on olemas ka sellised keemilised tegurid nagu Cl, Na, Mg, S, Ca, K ja Br. Süsinikkiust surfilaudadel on hea happe-, leelise- ja soolakindlus, mis võib nende kasutusiga tõhusalt pikendada.

3. Kõrge intensiivsusega:

     Meresurf on väga suur proovikivi nii inimestele kui ka surfilaudadele, mis peavad vastu pidama tohutule lainete mõjule. Surfilaua materjal ei ole piisavalt jäik ning surfamisel kergesti kahjustub ja laguneb, mis on inimestele väga ohtlik. Süsinikkiust surfilaudade jäikus on umbes 5 korda suurem terasest, mis peab vastu tugevale lainete mõjule, tagades surfamise lõbususe ja parandades ohutust.

4. Kujundatav:

     Surfarite jaoks on rõõm kohandada oma surfilauda. Sellele nõudlusele vastavad süsinikkiust surfilauad, sealhulgas kokkuklapitavad, kombineeritud, pikad lauad, lühikesed lauad, püstoliversioonid, pehmed lauad ja ujuvad lauad. Saadaval on lauad, aerulauad ja palju muud.

5. Hea maavärinakindlus:

      Süsinikkiust komposiitmaterjalidel on head puhverdus- ja seismivastased omadused. Pärast süsinikkiust surfilaudade valmistamist suudavad need surfamise ajal paremini tasakaalu hoida, võimaldades surfajatel paremini kontrollida, vähendada alustamise raskusi ja hõlbustada keeruliste liigutuste sooritamist.

      Süsinikkiust surfilaudade eelised on suhteliselt laiahaardelised ja annavad surfamiseks väga heaks tõuke. Süsinikkiust surfilaudade hind pole aga odav. Tavalisi surfilaudu saab osta mõne tuhande jüaani eest, süsinikkiust surfilaudu aga kümneid tuhandeid jüaane.


Kuumad kategooriad

Jäta sõnum
Online-vestlus

Tere, jätke oma nimi ja e-posti aadress enne võrgus vestlemist siia, et me ei jätaks teie sõnumit vahele ja võtaks teiega sujuvalt ühendust.