kõik kategooriad

Sa oled siin: Avaleht>Meist>Miks valida meid

Miks valida meid

Tulevik komposiitidel on täielik komplekt küpset süsinikkiust kangast, süsinikku kiudtooted ja PMI tootmisrajatised ja tehnoloogia, rangelt sisse vastavalt süsteeminõuetele personalile, seadmetele, toores materjalid, tehnoloogia, keskkond, testimine ja muud protsessid, täis elementide juhtimine, toote kvaliteet on stabiilne ja usaldusväärne. Tulevik on kasutatud tooraineallikad, seadmete uuendused, protsesside täiustused, juhtimissüsteemid ja rakendusskaalad tegevuskulude vähendamiseks ja riskide vähendamiseks ning toote kuluefektiivsuse ja kliendiväärtuse parandamiseks. Kõik neid Future'i valmistatud komposiite on laialdaselt kasutatud tipptasemel seadmed, nagu helikopterid, mehitamata õhusõidukid, radoomid ja tsiviilvaldkonnad, nagu kiirrongid, autotootmine, spordivarustus, meditsiinivarustus ja elektrooniline o.

       Tulevik tal pole mitte ainult teadus- ja arendustegevuse, tootmise ja kontrollimise võimalusi komposiitmaterjalid, aga ka ülitäpne CNC-mehaaniline lõikamine ja peenlihvimisvõimalused. Tuginedes arusaamisele süsiniku omadused, hindamismeetodid ja rakendusmeetodid kiudtooted ja süsinikkangad ning PMI vahtmaterjalid, Future saab alusel osutada eelmüügi-, müügi- ja müügijärgseid teenuseid klientide vajaduste mõistmine, et aidata kasutajatel arendustsüklit lühendada ja vähendada rakendusriske.


Kuumad kategooriad

Jäta sõnum
Online-vestlus

Tere, jätke oma nimi ja e-posti aadress enne võrgus vestlemist siia, et me ei jätaks teie sõnumit vahele ja võtaks teiega sujuvalt ühendust.